Gabinet urologiczny, endokrynologiczny,
diabetologiczny, internistyczny

ul. Na Barciach 12/17, Kraków
ul. Mokra 7, Wieluń
ul 3-go Maja 10, Sucha Beskidzka

Rejestracja telefoniczna: 508 620 616 (Kraków)
Rejestracja telefoniczna: 575 876 564 (Wieluń)
Rejestracja telefoniczna: 570 210 046 (Sucha Beskidzka)
odbywa się od poniedziałku do soboty
-> REJESTRACJA <-

NOWY GABINET
W KRAKOWIE
JUŻ OTWARTY

 1. O Nas
 2. Wykonujemy
 3. Oferta

W gabinecie Endokrynologicznym, Diabetologicznym i Internistycznym można uzyskać porady, diagnostykę i leczenie takich schorzeń jak choroby tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy,cukrzycy i jej powikłań, nadwagi i otyłości, osteoporozy,zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń miesiączkowania, nadmiernego owłosienia u kobiet oraz hypogonadyzmu u mężczyzn i leczenia powikłań po stosowaniu anabolików.W gabinecie Urologicznym można uzyskać porady z zakresu chorób układu moczowo-płciowego.

W naszym gabinecie badania prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu specjalistycznego co gwarantuje wysoką jakość i komfort leczenia.

 • Konsultacje urologiczne dorosłych

 • Konsultacje internistyczne dorosłych

 • Konsultacje endokrynologiczne dorosłych

 • Konsultacje diabetologiczne dorosłych

 • Profilaktyczne badania urologiczne

 • Diagnostykę uroflowmetryczną

 • Diagnostykę uroflowmetryczną

 • Szybką analizę moczu

 • Badanie składu kamieni moczowych

Oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo-płciowego, cukrzycy, tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy, nadwagi i otyłości u osób dorosłych oraz profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki USG układu moczowo-płciowego, a także profesjonalne konsultacje endokrynologiczne, diabetologiczne i internistyczne.

Proces diagnostyczno-leczniczy jest wspomagany przez możliwe do wykonania na miejscu badania: USG, uroflowmetrię, analizę moczu oraz analizę chemiczną kamieni moczowych, a także przez wykorzystanie systemów eksperckich, co przyspiesza diagnozę i pozwala na włączenie trafnego leczenia.

Podczas jednej wizyty można wykonać do czterech procedur jednocześnie (konsultacja, USG, uroflowmetria, badanie próbki moczu), co znacznie skraca ścieżkę diagnostyczną i oszczędza Państwa czas.

Diagnostyka i leczenie odbywają się zgodnie z
wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU)